1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Destek elemanlarının ve acil durum ekiplerinin özel eğitimleri nasıl olacak?

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Hande Günal tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Akileaslı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Cevap için teşekkür ediyorum. Bir sorum daha olacaktı.
    Her çalışana 2 yılda bir 12 saatlik isg verilmek zorundadır. Bunun yaptırımı da çalışana eğitim vermeme yükümlülüğünden dolayı para cezasıdır. Peki bir çalışan "temel isg eğitimi" aldı ancak 12 saati tamamladı. Bu durum işverene, çalışana eğitim verme yükümlülüğünü yerine getirmediği için sadece 1.120 TL mi ceza gelir ? Yoksa 12 saatlik eğitimini almamış her çalışan için 1.120 TL mi ceza gelir (temel isg eğitimini almış olsada) ?