1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Devlet hastanesi inşaatında çalışan işçiler maaşları ödenmeyince çatıya çıktı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Beyazıt Casun tarafından 10 Ekim 2015 başlatılmıştır.

 1. Beyazıt Casun Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  81345
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Devlet hastanesi inşaatında çalışan işçiler maaşları ödenmeyince çatıya çıktı
  [​IMG]
  İzmir'in Torbalı ilçesinde, devlet hastanesi inşaatında çalışan ve maaşlarını alamadıklarını söyleyen işçiler toplu halde binanın çatısına çıktı. İşçiler talepleri karşılanmadığı takdirde topluca intihar edeceklerini söyledi.

  Torbalı Devlet Hastanesi inşaatında çalışan yaklaşık 15 taşeron şirket işçisi, toplu halde binanın çatısına, 1 işçi de vincin tepesine çıktı.

  Çevredekiler, durumu polise ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Polis çevre güvenliğini alırken itfaiyeciler, aşağıda hava yastığını açtı.

  Maaşlarını alamadıklarını belirten çatıdaki işçiler, inşaat vincindeki arkadaşlarının atlamasıyla kendilerinin de atlayacaklarını belirtti.

  Olay yerine yetkilileri çağıran inşaat işçilerinin, çatıda ve vinç üzerinde bekleyişleri sürüyor.

  Kaynak: http://www.cnnturk.com/turkiye/devl...san-isciler-maaslari-odenmeyince-catiya-cikti