1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Devlet hastanesinde asansör 2. kattan yere çakıldı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 12 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Adana'da Asansör Faciası 9 Yaralı!
  Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan Çukuova Dr. Aşık Tüfekçi Devlet Hastanesinde asansör 2. kattan yere çakıldı. Neyse ki 2. bir asansör faciası yaşanılmadı. asansörde bulunan 9 kişi yaralandı. detayları haberimizde bulabilirsiniz.

  [​IMG]

  Adana'da bulunan Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi’nde ziyaretçilerin kullandığı asansörün 2 kat düşmesi neticesinde içinde bulunan toplam 9 kişi yere çakılarak feci şekilde yaralandı. Düşen asansörle ilgili flaş iddialar da konuşulurken, Daima arıza yaptığı öne sürülen asansördeki yaralılar, aynı hastanede yapılan ilk müdahalelerinin hemen peşinden tedavi altına alındı.

  Adana’da hastanede ‘asansör’ dehşeti yaşandı. Yakınlarını tedavi gördükleri hastanede ziyarete gelen 9 kişi, bindikleri asansörün yere çakılması neticesi yaralandı. 2 kat düşüp tabana çakılan asansördeki yaralılar, yeniden aynı hastanede tedavi altına alındı. Kaza yapan asansörün daimi arıza yaptığı öne sürüldü.

  O ASANSÖR SÜREKLİ ARIZALANIYORDU

  Olay, merkez kaza Seyhan’da yer alan Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi’nde oldu. İddiaya göre; ana binada yer alan ve önceden de daimi arıza veren asansör, taban kattan hareket edip 1. kata erişeceği anda bir anda arızalandı. Hızla 2 kat aşağıya düşen asansör, tabana çakıldı. Asansörde bulunan 9 kişi yaralandı. Mevzubahis yaralılar, sağlık kurumu personeli tarafından bulundukları yerden çıkartıldı. Yaralılar, aynı hastanenin acil servisinde rehabilitasyon altına alınırken, olayla alakalı tahkikat başlatıldı.

  kaynak
 2. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Dün eşim bu hastaneye gidecekti ısrarla gitmemesini söyledim nerden estiyse ertele dedim hatta kavga bile ettik :) Şimdi bu haberi kendisine gönderince bundan sonra sözümü dinleyecektir :)
  İnşallah kimseye bir şey olmaz.