1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Diğer sağlık personeli/işyeri hemşireliği aralık sınavı için çalışma soru ve notları

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 6 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba Arkadaşlar,

  bir arkadaşıma Aralıkta yapılacak olan Diğer sağlık personeli sınavı için çalışma notu ve soru arıyoruz, elinde bulunan arkadaşlar paylaşabilir mi?

  dostlukla...
 2. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Yok mu kimse :(
 3. menot İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  İnternet ortamında bulunan ders notları ve soru bankalarının içeriğinin doğruluğundan emin olunması mümkün olmadığı için paylaşımında dikkatli olunması gerekir.

  Toplu halde tek bir not veya soru bankası değil, ancak vereceğim bağlantıda açılmış farklı konularda çok çeşitli içeriğe ulaşılması mümkündür. Farklı bir forumun adresini buradan vermemek için özel mesaj yolu ile size bildireceğim.
 4. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  teşekkür ederim..

  dostlukla.