1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Diğer sağlık personeli olarak çalışma hakkında /soru cevap/ arşiv -5

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Diğer Sağlık personeli olarak çalışma hakkında /soru cevap/ arşiv -5
  2. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Muhammed bey
    Diğer sağlık personelinin çalıştırma zorunluluğu şartlarını biraz açalım bu konu başlığı altında.
    Gerçekten çok fazla bilgi kirliliği var .
  3. xekeru İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Diğer sağlık personeli çalıştırma zorunluluğu var 01.01.2015 e kadar sertifikalı diğer saplık personeli sayısının yetersizliğinden dolayı hemşireleride görevlendirebiliyorsunuz.
  4. Gülgün Pınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    sanırım isg-katip de sistem ilerlemiyor hala, sözleşmeler kağıt üzerinde düzenleniyor...
  5. Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    diğer sağlık personeli belgesi ve diğer sağlık personeli eğitici belgesi almak için çalışma bakanlığına dilekçe ile başvuruluyor,fakat sistem iyi işlemediği için e katip ten gözükmüyor. veya kayıtlar henüz yapılmıyor. sözleşmeler hala kağıt üzerinden işliyor.
  6. Tolgahan Özkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Eğitim veren kuruluşlar işyeri hemşirelerine sertifika vermek amacıyla düzenlenecek eğitimler için ders programı beklediklerini söylüyorlar. Nisan ayının başında derslerin başlayabileceği belirtiliyor. Nisan ayından sonra işlerin daha yoluna girebileceğini temenni ediyorum.