1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Diğer sağlık personeli

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Tolgahan Özkan tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Tolgahan Özkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  Merhaba ,

  Ben Tolgahan. Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunuyum. İstanbul Maslak Acıbadem Hastanesi'nde Yoğun Bakım Stajı yaptım ve Antalya Medstar Hastanesi'nde cerrahi hemşiresi olarak 1 yıl çalıştım.

  Kariyerimi işyeri hemşireliği doğrultusunda geliştirmek istiyorum. Bu konuda uzun soluklu araştırmalar yapıyorum. Bu alanda tecrübe edinebileceğim ve kendimi geliştirebileceğim bir firma ile çalışmak isterim. 19 Yaşındayım.

  Askerliğim şuanda Açıköğretim Fakültesi'nde okuduğum için 2017 tarihine kadar tecillidir. Üniversiteye devam edeceğim için 2019-2020 yılına kadar askerlik ile ilişiğim olmayacak.

  iletişim : tolgahanozkan6@gmail.com ( Mail adresime gönderdiğiniz maillere anında cevap vereceğim. )
  Web : www.tdsosyalmedya.com