1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Diğer sağlık personeli

Konusu 'Diğer Sağlık Personeli ve Saha Uygulamaları' forumundadır ve Osman ÖZ tarafından 2 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Yaşlı bakımı ve sağlık teknisyenini Destek sağlık personeli olarak görevlendirebilir miyiz ?
  2. Diğer sağlık personeli: İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere Bakanlıkça belgelendirilmişhemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni ve çevre sağlığı teknisyeni diplomasına sahip olan kişiler ile Bakanlıkça verilen işyeri hemşireliği belgesine sahip kişileri,

yönetmelikten kestim :D
    diplomalar bunlarmış
  3. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bunu gördüm ben de ama ne bileyim emin olamadım belki genişletmişlerdir bu meslekleri diye :) ya da personel bulamıyorum diye diğer sağlık personeli olarak kabul görmesini çok istiyorum :)
  4. kasım özere twitleyin bencede olabilir sonuçta mevzuatı genel müdürlük hazırlıyor
    kozer0606 ;)
  5. Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    bir dilekçe ve diploma fotokopisi noter onaylı ve kimlik fotokopisi ile bakanlığa iadeli taahütlü gönderiyorsunuz. istenilenler bu kadar diye biliyorum. Bazı arkadaşların kayıtları çıkıyor bazılarının henüz yapılmamış herhalde.
  6. Tolgahan Özkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    işyeri hemşireleri osgblerde iş bulamıyor, Osgblerde işyeri hemşiresi bulamıyor :) Bu ne zaman düzelecek :D
  7. Erdoğan FİDAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    000359
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Şu an belge gerekmemekle birlikte, İSG Katip kaydı gerekiyor. Bunun için halen Diğer Sağlık Personeli olarak çalışanlar ÇSGB İş Sağlığı Genel Müdürlüğüne başvurup İSG KATİP YETKİLENDİRME işlemlerini yapabiliyorlar.

Gerekli Evraklar:

1. Dilekçe (ÇSGB İSG Genel Müdürlüğüne hitaben)
    2. Diplomanın Fotokopisi (Noter tasdikli)
    3. Nüfus Cüzdan Fotokopisi (Noter tasdikli)
    4. TC Kimlik No Beyannamesi
    5. Varsa İşyeri ile yapılmış Sözleşme

Bu evrakları hazırlayıp elden veya posta kanalıya, aşağıdaki ÇSGB İSG Genel Müdürlüğü adresine iletmeniz / göndermeniz halinde 1 hafta içerisinde yetkilendirmeniz yapılıyor. 2014 yılı için belge gerekmiyor ve 2016 yılında belge alana kadar geçerli olacak bir yetkilendirme yapılıyor. 2015 yılında müracaat ederseniz Diğer Sağlık Personeli Belgesi almış olmanız gerekecek, geç kalmayınız!!

ÇSGB Adres ve İletişim Bilgileri:

Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
    İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
    İnönü Bulvarı No:42 Pk: 06520 Emek / ANKARA

Yetkilendirme için: 0 312 296 60 00

Ekli Dosyalar:

8. Erdoğan FİDAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    000359
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Merhaba,
    "Destek sağlık personeli" diye bir İSG profesyoneli yok kanımca. Personel arayışınız, bu yazım şekliyle yanıt bulmayacaktır, çünkü yanlış algılanıyordur... ;)

Saygılar..