1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Dinlenme tesislerinde iş güvenliği

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve Erhan ÖZTÜRK tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Erhan ÖZTÜRK İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar...Anayolların kenarlarında bulunan dinlenme tesislerine dair neler yapılabilir?Özellikle dikkat etmemiz gerekn konular nelerdir?
  Biliyorsunuz ki bu tür işletmelerin içinde lokanta,cafe,market,WC,mescit vs...gibi bölümler bulunmakta.Ayrıca tesisin yanında akaryakıt istasyonu var.Bu da durumu daha hoş hale getirmekte.Bu tür tesisler 30-60 çalışan oluyor ve bunlar 3 vardiyeli çalışıyorlar.
  Aklınıza gelen ne varsa paylaşmanızı rica ediyorum.Buna isg ve hekim üçreti de dahil :)
 2. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Nevşehir
  Sertifika Numarası:
  69893
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Buralar denetleme listesinde bide
 3. Erhan ÖZTÜRK İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ewet ? Düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.