1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Diplomami osgb'ye kiralamak istiyorum. bu yasal midir?

Konusu 'Diğer Sağlık Personeli ve Saha Uygulamaları' forumundadır ve osman0592 tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. osman0592 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  diplomami osgb'nin birine kiralayacagim. isyeri hemsiresi olarak sadee diplomam kullanilacak. ben pasif olarak calisacagim. bu yasal midir? denetlemede vs. esnasinda sikinti olur mu?
 2. krmlseker İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Eğer bu yasal olsaydı yönetmeliklerde diğer sağlık personelinin diploması yeterlidir kendisinin gelmesine gerek yoktur yazardı di mi???
 3. osman0592 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  yari zamanli olarak hafta sonlari calisirim bende.
 4. Emine Günbatar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  18410
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İnsanların cevabını bildikleri soruları neden sorduklarını hiç anlamamışımdır ??!!??