1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Direkte alev alev yandı...

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Fatih Yavuz tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  38627
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Medikal
  Bu nedir arkadaşlarım yaww...insanın değeri bu mudur?

  http://gundem.milliyet.com.tr/direkte-alev-alev-yandi/gundem/detay/1724926/default.htm

  "Diyarbakır'da elektrik kesintilerinin sık yaşandığı Ocak ayında Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.(DEDAŞ) bünyesindeki taşeron şirkette teknisyen olarak çalışan Metin Hafif, Bağlar İlçesi'ndeki bir elektrik kesintisi ihbarına gönderildi. Lefkoşe Caddesi üzerinde bulunan yüksek gerilim hattına tamir için gönderilen Metin Hafif, DEDAŞ'ı arayarak çalışma yapacağı yeri bildirip enerjinin kesilmesini istedi. DEDAŞ bünyesinde bulunan Kurbil isimli taşeron şirket bünyesinde çalışan Metin Hafif, onarım yapacağı hatta enerji olmadığı teyidini alınca elektrik direğine çıktı."........
 2. Erkan ERSOY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bende 10-15dk önce görmüştüm haberi gerçekten hayret verici ve yüksek dikkat gerektiren bir olay.