1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Doğalgaz mekanik şirketinde risk değerlendirmesi yapmak hakkında

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Ayhan Yaşar tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Ayhan Yaşar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar . ben bir doğalgaz mekanik şirketinde çalışıyorum ve ofiste 6 dışarıdada 6 olmak üzere 12 sigortalı işçimiz var. şimdi ben risk değerlendirmesi yaptığım zaman sadece ofise göremi yapmam lazım yoksa ustalrında çalışma koşularını göz ününde bulundurarak ,onların çalıştığı yerlerinde ( ör: inşaat) risk analizini yapıp dosyaya eklemem gerekirmi.

  YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞKLER
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  tüm faaliyet alanlarını kapsıcak şekilde yapmalısın..
 3. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  zaten risk analizlerinde en can alıcı nokta ve çelişki burası. birçok iş yeri örneğin elektrik dükkanında çalışan elektrikçi için risk analizi yapılacak ilk bakışta elektrik dükkanındaki riskler göze çarpıyor, ama hergün farklı bir bina inşaat yada bir yerde çalışıyorlar risklerin sonu yok insan ne yazacağını bilemiyor
 4. Ayhan Yaşar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  EYVALLAH ERKAN BEY DİGER SEÇENEK DEDGİNİZ GİBİ SAÇMALIK OLURDU:)
 5. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  16875
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İstanbul Destek OSGB
  peki doğalgaz sistemleri montajı yapan firma için checklist nasıl oluşturulmalı, kullanılan elektrikli el aletleri dışında riskli hangi durumlar mevcuttur.