1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Doğalgaz tehlike anında yapılması gerekenler

Konusu 'Denetim Fotoğrafları,Önlem ve Tavsiyeler' forumundadır ve ozanymk tarafından 13 Aralık 2017 başlatılmıştır.

?

Yeterli Bilgi mi ?

 1. Evet

  oy sayısı 1
  50,0%
 2. Hayır

  oy sayısı 1
  50,0%
 1. ozanymk İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  324324
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  yamak iklimlendirme
  Çoğu gaz kaçağı kokusuz ve renksiz olduğu için insanların anlaması mümkün değildir. Bu nedenle gerçekleştiği takdirde gaz kaçağından zarar görmemek adına en güvenli yol, gaz kaçağı dedektörleri taktırmak ve güvenlik şirketlerinden alarm sistemleri satın almaktır. Ancak gaz kaçağı için dikkat edebileceğimiz önlemler ve gaz kaçağını farkettiğimiz an yapılması gerekenler de vardır.

  Gaz kaçaklarında en çok korkulan gazlardan doğalgaz kokusu olan bir gazdır ancak her zaman tespit edilmesi mümkün değildir. Bu tip gaz kaçakları durumunda yapılması gerekenler aşağıda listelenmiştir.
 2. Hürkan Coşkun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba,
  Gaz kaçakları durumunda yapılması gerekenler hk. bir döküman yüklenmemiş. Lütfen gönderiyi günceller misiniz?