1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Dolmuşlarda risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve seyildiz tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. seyildiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    dolmuşlara risk analizi yapan var mı
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İstanbulda bir OSGB şöferler odasıyla anlaşmış. Taksi başına 25 tl almışlar RD için. İstanbulda 20.000 taksi var :)

Dolmuşlarıda kapatmış olabilirler.
  3. seyildiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bana risk analizi lazım istanbulla işim yok :))
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Pardon durun bulayım

Ekli Dosyalar:

5. seyildiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bakanlığın ki var elimde tşk ederim :)
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    ee daha fazlasına gerek yok. :)
  7. seyildiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    o biraz sade geldi bana ben yasal mevzuat da koymak istiyorum ama 6331 de le bi yönetmelikde yok aslında daha profesyonel bişe arıyorum
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İşini görenden fazlasını arama :) işini gören en basit şey.. en profesyonel olandır..

Düşünce balonum ; (ahh bu gençler basit olanın en zor olduğunu ne zaman öğrenecek, e=mc2 de basit bir formül ama içinde binlerce yıllık emek ve evrenin sırrı gizli)
  9. seyildiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    acıklamaların için saol