1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Doruk İş Güvenliği & Yüksekte Çalışma

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve dorukis tarafından 28 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. dorukis İSGforum Üyesi

  İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sektöründe faaliyet gösteren DORUK İş Güvenliği Sanayi Ticaret ve Ltd. Şti. hızla gelişen teknoloji ve sektörü yakından takip ederek uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.
  [​IMG]

  Profesyonel, kaliteli ve etkili çalışma ilkeleri doğrultusunda bilgi ve birikimlerini insanlar ile paylaşmayı amaç edinmiş olan DORUK İş Güvenliği deneyimli kadrosu ile sektördeki yerini almıştır.

  Müşterilerine kaliteli hizmet sunarken sektördeki yeniliklere açık, değişimlere
  hazırlıklı, ürün yelpazesini sektörden gelen istemlere göre genişleten DORUK İş Güvenliği, değerlerine de hep bağlı kalmıştır.


  DORUK İş Güvenliği,şterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,müşterilerinin ihtiyacını doğru saptayıp bu ihtiyaca doğru cevap verebilecek kaliteli ürün ve hizmeti sağlamaktadır.
  Doruk İş Güvenliği & Yüksekte Çalışma
  Perpa Ticaret Merkezi B8-946 Şişli/İSTANBUL​
  T: 0212 - 222 -7085 | F: 0212 210 5613​

  http://www.dorukisguvenligi.com