1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eğiticinin eğitimi sertifika programı - antalya

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Ulaş URAL tarafından 9 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Ulaş URAL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    111
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba Arkadaşlar,

Referans Kariyer ve Bilişim Merkezi, 45 Saatlik Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı düzenlemekte. Antalya'da bu eğitimi son derece uygun bir ücretle, çok kısa bir sürede alabilmeniz mümkün. Program açıldığından bu yana 2 grup mezun oldu ve sertifikalarını aldı. Sertifika verme yetkisi olan kurumlar bildiğiniz üzere Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan kurumlar ve bakanlıkça akredite edilmiş diğer kurumlardır. Kurum bu programı neredeyse her ay açmakta. Aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden bilgi almanız yeterli olacaktır.

Referans Kariyer Merkezi
    www.referansturkiye.com
    0242 247 9961
    info@referansturkiye.com
  2. Handan Ersöz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    18003
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    iyi çalışmalar. eğiticinin eğiticisi olma eğitimine katılma kriterleri hakkında bilgi almak istiyorum
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Eylül 2014 ---
    1. iyi çalışmalar. eğiticinin eğiticisi olma eğitimine katılma kriterleri hakkında bilgi almak istiyorum
      Handan Ersöz, 1 dakika önceDüzenleSilŞikayet Et
      Cevapla #2