1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eğitim katılım formları

Konusu 'Formlar' forumundadır ve isgforum tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

  1. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

    Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    pes etmek yok :cool: sisteminizi oturtana kadar biraz sıkıntılı ama devamında güzel günler gelecek ya da mapushane yolları :D
  2. Erkan ERSOY İSGforum Üyesi

    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    imza konusunda haklısınız o şekilde düşününce gerek kalmıyor. Ayrıca Tuğba hanım ve Orkun beyin dedikleri şekilde formu revize ederseniz daha faydalı olacaktır.
    Bir de şunu belirtmek isterim dokümantasyon işi gerçekten uzun sürüyor ama unutmayın söz uçar yazı kalır demişler :) Kontrolleri de muhakkak atlamamak lazım ama dokümantasyon olmadan yapılan kontrol, eğitim vb uygulamaların bir önemi de yok.
    Personeli ve işvereni bu şekilde daha dikkatli olmaya sevk etmenizin yanında kendinizi ve yine işvereni koruma altına alıyorsunuz.
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

    • Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  4. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Buna ek olarak; toplu eğitim konuları ve isim listesini içeren ve işçilerin hangilerinin hangi konuda eğitim alıp almadığını takip etmenizi sağlayan listenin yanında,herbir personel için ayrı ayrı personelin şahsi özlük dosyasında saklanmak üzere adı soyadı eğitim tarihi aldığı eğitim konusu yapılan testin adı aldıgı puan eğitim sonu sertifikalandırılmışmı seklınde sutunlar yapılıp altına aldığım eğitimler doğrultusunda bana sunulan isg prensipleri doğrultusunda hareket edeceğime aksi halde her uymadığım prosedür karşısında ceza puanıyla cezalandırılacağıma ve bunun şu kadar tekrar etmesi halinde iş sözleşmemin feshedileceğini biliyor,ilgili eğitimleri almama ve bana tebliğ edilmesine rağmen uymadığım her prosedür karşısında doğabilecek kaza sonuçlarından tamamen kendimin sorumlu tutulacağını biliyor ve onaylıyorum şeklinde buna benzer bir ibarenin yer aldığı yazı yazılıp işçiye imzalatıldıktan sonra personelin kişisel dosyasında saklanmalıdır.Nacizane fikrim budur.