1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eğitim kurumları ve staj rezaleti

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  • iyi günler. izmir de bir iş güvenliği kursunda eğitim gördüm. ancak eğitim aldığım yer şuan bize staj yeri ayarlayamıyor. hatta bize de stajı hemen yarın (24.06.2013) başlatmamız gerektiğini söyledi. Yani bu da çok acele ve gecikmeli oldu. ben kendi imkanımla bir staj yeri buldum. ancak firma staj için SGK girişini şart koşuyor ve eğitim kurumunuz bu girişi yapacaktır diyor. Eğitim kurumu da topu Staj yerine atmakta. SGK girişi kimin yapması gereken nasıl bir kayıt? araştırdım ama karşılığını bulamadım. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

   İSGforum face sayfasından.....
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Haziran 2013 ---
  en önemlisi staj yerinde uzman ve hekim var mı oda ayrı bir dert...
 2. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu

  aslında staj değil de uygulamalı eğitim desek daha doğru olur, eğitim kurumu işyerinin sgk numarasını istiyor sanırım, sizin için staj yapıyor diye sgk girişi yapmalarına gerek yok diye biliyorum.
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  bu staj işine eğitim kurumları yanaşmıyor ama şart koşuşuyor millet naylon staj yapıyor halbuki çok önemli sallayan yok..birde işveren haklı olarak seni sigortalı göstermem geekiyo yoksa işyerinde dolaşamassın diyo işveene külfet..ne olacak bu memleketin hali..eğitim camiası ile sanayi arasında büyük bir uçurum var..diyorumya işveren insan sevgisinden hatta eğitimli insan sevgisinden yoksun..
 4. umitclick İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  laf bombaymış yani hakketten....undefined