1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eğitim kurumlarının davranışları

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve İsrafil Yılmaz tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. İsrafil Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15653
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sarmakina Sanayi ve Ticaret A.Ş
    geçen gün KOCAELİ gebzede bulunan bir kuruma gittim ben uzmanım eşimde uzmanlık sınavına girecek fiyat için görüşmeye geldik dedim.Oraya 2 tane bayan koymuşlar görüşmeleri yapsınlar diye herhalde soru soruyorsun 1 gram bilgileri yok fiyatta indirim falan olur mu gibisinden soru soruyorsun yok biz birşey yapamayız tek fiyat var oda bu.Fiyat dedikleri de ben bostancıda eğitim aldım fiyat yüzde 50 fazlası.kim ne tutturuyorsa afedersiniz de o kadar geçiriyor.Birde şöyle diyorlar taksit yaparsak +200 lira ekleriz.Arkadaş bu eğitim kurumlarından iyice nefret eder oldum.Birisi yapıypr x fiyata birisi yapıyor x+x*1/2 fiyata. bu işinde bir adabı usulü olması lazım bence.
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Türkiye'de misin ?
  3. kubilay23 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bireysel
    Eğitim kurumlarının bu dönemde arttığını zannederekten fiyat konusunda bu kadar dik durabilmesi beni şaşırttı doğrusu. normalde pazarlık ettikleri ve fiyatların bayağı aşağı düştüğünü söylüyorlardı arkadaşlar.
  4. Deniz Kaya İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79933
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    her sektör için böyle, ileride talep azalınca telefonla dönüşler başlar, bankalar gibi
  5. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Şimdilik hala talep eden vardır da ondan. Bulundukları yere 2 tane daha kurs açılsın da göreyim ben onları.
  6. İsrafil Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15653
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sarmakina Sanayi ve Ticaret A.Ş
    Türkiyedeyim kardeşim 2 haftalığına geldim pazartesi gidiyorum.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 19 Temmuz 2013 ---
    bilmiyorum ya açıkca söylüyorum gebzede bulunan tek eğitim kurumu yanılmıyorsam.benim tuhafıma giden 2 tane saçma salak iş bilmezleri koymuşlar kayıt kabul mü nedir orası ilgi yok alaka yok tuhaf tuhaf davranışlar saçma yani. senin karşına gelen insan mühendis ama bakıyosun tık yok kaliteli hizmet nedir görmemişler bu güne kadar herhalde