1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eğitim

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve serpil varlı tarafından 1 Şubat 2016 başlatılmıştır.

 1. serpil varlı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  iş güvenliği egitimlerinin döküman olarak nasıl verebilrim slaytın çıktısını almak sacma mı olur ? yoksa bir kitap gibi içindekiler hedef amaç kapsam vs. vs. yazmalıyım hiç eğitimleri kagıt olarak isteyen olmammıştı .
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Basılı olarak mi istiyorlar? Anlayamadım.
  Slayt üzerinden egitiminizi verip slayti bilgisayarınızda arsivleyin. Eğitime katılanların imzalarını alıp tarayıcı ile onu da arsivleyin.
  Mümkünse eğitimi video kayıtı altına da alıp onu da arsivleyin.
  Ekstradan doküman olmasını isterseniz de slayt çıktılarını da verebilirsiniz veya pratiklik olsun isterseniz sitemiz eğitim bölümünün de çalışmalarından faydalanabilirsiniz.