1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eğitime katılım belgesi(sertifika örneği)

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Suzan Özgür tarafından 17 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Suzan Özgür İSGforum Üyesi

Merhabalar. Elinizde hazır Başarı Belgesi, Eğitime Katılım Belgesi v.b. var mı? Çerçeve kenarlıklarını oluşturamadım. Ya da yol gösterebilir misiniz? Hangi programı kullanabilir bu amaç için? Ekteki örnekler gibi bir şey arıyorum. Teşekkürler

Ekli Dosyalar:

2. kaizenx İSGforum Üyesi

smart draw 2012 programını kullanabilirsin .. bir sürü şablon ve belge var
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İŞ-SA OSGB

Ekli Dosyalar:

4. Suzan Özgür İSGforum Üyesi

Teşekkürler.
  5. bayramali İSGforum Üyesi

teşekkürler erkan bey...
  6. efecan İSGforum Üyesi

teşekkürler..
  7. Gülşen Şafak İSGforum Üyesi

erkan bey teşekkürler
  8. Betül YÜKSELOĞLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Teşekkürler....
  9. Mehmet Aydın_ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Uludağ Bilişim Medya Hizmetleri
    İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Katılım Tutanağı Son yönetmeliği uygun olarak düzenlemeye çaıştım. Umarım işe yarar

Ekli Dosyalar:

• egitim.xls
      Dosya Boyutu:
      40,5 KB
      Görüntüleme:
      1.248
  10. DENİZ KOCAKAPLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    72524
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı
    arkadaşlar benim katıldığım kurs bana belge vermedi c sınıfı için katıldım ancak kurs bitmesine rağmen belge vermediler, verilmesi gerekiyor muydu yada verilmese ne olur bu belgenin sınava girmekle bir ilgisi var mı? 21 aralık sınavına gireceğim bu belge olmadan girebiliyorum değil mi?
  11. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende bir eğitim belgesi hazırlayıp paylaşayım. excel olursa isim ve tarihleri veya eğitim içeriğini değiştirmek kolay olur.
  12. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    katılım belgesi sınavı geçersen eğer bakanlığa eğitim kurumu tarafından dilekçeyle birlikte gönderilecek. sınava girmeyle alakası yok rahat olun..
  13. sininho İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bendeki sertifika örnekleri bunlar...umarım işinize yarar...

Ekli Dosyalar:

14. Ayhan71 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    NEKA İNŞAAT
    ERKAN BEY VERDİĞİNİZ ÖRNEKLERDE 4857 SAYILI KANUNA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR DİYOR
    DAHA GÜNCEL Bİ DÖKÜMAN VARMIDIR
  15. Ayhan71 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    NEKA İNŞAAT
    Bu konuda daha güncel bir doküman var mıdır ?
  16. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Erkan Bey'in hazırlamış olduğu belgenin güncel 6331 versiyonudur.

Ekli Dosyalar:

17. Okan Bostan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    116746
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben Ağustos 2013 döneminde kursa gittim. Fakat askerliğim dolayısıyla Aralık 2013 ve Mayıs 2014 sınavlarına giremedim ve maalesef Mayıs-Haziran 2014 arası bir dönemde kurs kapandı. Aralık 2014 sınavına girdim ve başarılı oldum fakat şuan netice şu ;

Sayın OKAN BOSTAN
    Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    Sınav Sonucunuz: 75
    Başarı Durumunuz: BAŞARILI
    YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR. GENEL MÜDÜRLÜK WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA EĞİTİM KATILIM BELGESİ, DİPLOMA VE UYGULAMA RAPORUNUZ (BİLDİRİLEN BÜTÜN BELGELER ONAYLI OLMAK ZORUNDADIR) İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN VEYA POSTA YOLUYLA BAŞVURU YAPINIZ..

Kurstan bana herhangi bir belge verilmedi ve elimde onaylı diploma fotokopisi dışındakiler yok. Alo 170 hattını aradım ve onlar da bana bir dilekçe ile durumu beyan etmem gerektiğini söylediler. Şimdi ben ne yapmalıyım? Elinde dilekçe formatı olan var mı? Ayrıca adresi ve nasıl göndereceğimi de bilemiyorum :(:(
  18. Deniz K. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sertifikanın şekli eğitim yönetmeliğinde yazıyor. buna görehazırlayın etrafınada kafanıza göre bi süs ekleyin bide firma logosu koyun bitti. tektek konuları yazmanıza gerek yok
    yönetmelikte yazıyor zaten ona atıfta bulunun
  19. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Hacı eğitim sonunda sana mail ile sertifika ve staj formu göndermeleri gerek. Sonra sen onları onaylayıp ve onaylatıp onlara geri göndermen gerek. Bir nüsha da kendin için hazırla gönderirken kargoda kaybolur felan.
  20. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    108955
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim isg eğitimlerinde kullandığım belgeler Ek'tedir.

Ekli Dosyalar: