1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eğitime katılım belgesi(sertifika örneği)

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Suzan Özgür tarafından 17 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. gulkubra İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  47318
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Müfettişler katılım belgelerinde (ağız alışkanlığı ile sertifikalarda) çalışanın TC kimlik numarasını da görmek istiyor.
 2. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  108955
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Müfettişten müfettişe göre de değişiyor herhalde bizde yeni denetimden geçtik öyle bir şeye bakmadılar.o_O
 3. bencaglayan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Aslında osgb sorumlu müdür ve işyeri hekimi'nin de imzasının olması daha iyidir. Çünkü imza sorumluluk demektir ve sorumluluk altında ne kadar imza var ise birbirlerini olumlu olarak destekleyecek ifadelere güç verecek demektir. Katılıyorum.. Unutmamak lazım, her zaman alan, veren ve şahit üçlemesi doğru bir yaklaşımdır.(Söz uçar yazı kalır-Atasözü)