1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eğitimler

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve ekecık tarafından 13 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Arkadaşlar işletmelerde eğitim konuları seçerken neye dikkat etmeli.Örneğin iplik üretim fabrikaları için hangi eğitimler seçilirse doğru olur?
  Teşekkürler...
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  kurul üyelerinin eğitim konu başlıkları ve çalışanların eğitimleri yönetmeliğinde bahsi geçen eğitim konu başlıklarını baz alın ve lokal konularıda işletmenize uygun seçin.birde bunları yıllık eğitim plannınızda detaylandırın.