1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ebso isg bilgilendirme toplantısı-izmir

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Sevecen Günel tarafından 24 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    belki katılmak isteyen arkadaşlar olur,
    sadece üyelere mi bilmiyorum, sadece üyelere olabilir. sormakta yarar var.
    ÖNEMLİDİR

Sayın Üyemiz,

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, 30.6.2012 tarihli, 28339 Resmi Gazete’de yayımlanarak, 01.01.2013 tarihinden itibaren yürürlüğe girmiş bulunmaktadır.

Sanayicilerimizde söz konusu Kanun ve ilgili yükümlülüklerinin getirdiği yükümlülükler ve teftişlerde dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda detaylı bir şekilde bilgi edinme ihtiyacı doğmuştur.

Bu kapsamda, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na bağlı olarak çıkarılan yönetmelikler arasında İş Sağlığı ve Güvenliği yaklaşımının çalışanlarda oturtulmasında önemli bir yer tutan İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerinin usul ve esaslarını düzenleyen “Çalışanların İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik” esas olmak üzere bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

Söz konusu bilgilendirme toplantısı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Teftiş Kurulu İzmir Grup Başkanlığı’ndan İş Müfettişi Sayın Şeref UZMAN’ın katılımıyla 30 Temmuz 2013 Salı günü 14:00-17:00 saatleri arasında Odamız 6. Kat Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Bilgilendirme toplantısına katılmak isteyen üyelerimizin http://etkinlik.ebso.org.tr/ linkinde yer alan katılım formunu doldurmaları gerekmektedir.

Saygılarımla,
    Mustafa KALYONCU
    Genel Sekreter

İLETİŞİM:
    Proje Geliştirme ve Eğitim Şefliği
    Arzu B. YALABIK
    Tel: 0 232 455 29 78
    E-posta: arzu. yalabik@ebso.org.tr

ÖNEMLİ NOT: Toplantı salonumuzun kapasitesi sınırlı olduğundan http://etkinlik.ebso.org.tr/ linkinden kayıt yaptıran katılımcılar başvuru sırasına göre alınacaklardır.
  2. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina
    Dün bu konuda Ozan beni aramıştı, aynı konu mu bu :D
  3. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ozan ? hangi ozan? ne zaman aradı? kim? ne? ben kimim?
  4. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina

izmir isg uzmanları derneği başkanı Ozan, cumartesi aradı :) Sen gözlükçüsün, bende iftaiyeci :D
  5. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aaa, sen bizim dernektensin yani,
    e biz tanıştık mı? ben ismini hatırlamıyorum demekki :)
    ayrıca iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri derneği o ,
    sadece uzmanlara değil :D
  6. Aykut İNCE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Is guvenligi yonetimi uzmanlari dernegi baskani ozan ergin den bahsediyosunuz sanirim :)
  7. Sedat Bilaloğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    sider demir çelik pazarlama a.ş.
    arkadaşlar o dernege nasıl üye olunur..? bende izmirdeyim ve üye olmak istiyorum..?
  8. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina

lol senin beni tanıman lazım ;) hulusi ile tanışmıştım, sonra da odin de ozanla tanıştık. Bugün gelebilirsem gelirim olmadı yarın gelicem ozanla toplantıya
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Temmuz 2013 ---

Üye alımları kapandı malesef :( 2014 başında tekrar alım yapılacak ;)
  9. Sedat Bilaloğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    sider demir çelik pazarlama a.ş.
    tamamdır... tşkkürler
  10. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    üye alımı kapandı mı?