1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eczacılar çalışıyor

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve ümmit çelik tarafından 27 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. ümmit çelik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    esnafın en aydın kesimi diyebileceğimiz eczacılar beş kuru paramız dışarı gitmesin diye kopyala yapıştır mantığıyla r.d. hazırlar acil eylemi nasıl yaptınız dediğimizde eczacılar odası onu yaptı der...iş güvenlği eğitimi nasıl yaptınız desek onuda eczacılar odası yaptı der ne odaymış hakketten yani :=)))
    maşşallahı var ...varmı aramızda eczacı merak ettim

Ekli Dosyalar:

2. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    aynı şeyi bende yaşadım
    oda hazırlamış yapmış yada yaptırmış ama ellerinde ne bir dosya ne bir uygulama
    bakanlığın çeklistleri gibi bir döküman olsa gerek inceleme gereği duymadığım için göremedim
    bi görseydim iyi olacaktı ya neyse
  3. ümmit çelik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kendilerini kandırıyolar başka biişi değil beni kandıramıyolar örneğin bi kaç müfettiş denetime gitse programın zerre kadar yardımı olacığını sanmıyorum :=)
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bu güne kadarki tüm pratikleriyle esnafın en tutucu kesimi olduklarını defalarca göstermişlerdir. Dünyada da böyle bir eczacılık türü yoktur.
  5. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

bakanlık rehber yayımlamıyor mu?
    aynı şey..
    imam gülerse cemaat kahkaha atar ;)
  6. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Kanuni haklarıdır, bir şey diyemeyiz. Uygunsuz yaparlarsa ve sıkıntı çekerlerse kendi düşen ağlamaz ama.
  7. Songül Korkmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17265
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben hiç risk değerlendirmesi yapmadım ama bi pastaneye yapılmış dosyaya baktım 2 sayfa hazırlanmış resim falan yok 200 liraya yaptırmış
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Resim (fotoğraf) koymak zorunlu değil. Pastanede 2 sayfayı aşar bir risk büyük ihtimal yoktur. İyi fiyat :)