1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eczaneler için risk analizi ve acil eylem planı hakkında yardım istiyorum

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve sehnazadirnazli tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. sehnazadirnazli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar ben 21 aralık sınavında basarılı oldum ve tabiri caizse çiçeği burnunda bir c sınıfı isg uzmanıyım.Ablamın eczanesi var ve benden risk analizi yapmamı istedi. bende gayet tecrübesiz olduğum için işe nereden başlayacağımı bilemiyorum. Eczaneler ne zamana kadar risk analizlerini ve de acil durum planlarını hazırlayıp ellerınde bulundurmalılar. suan bı denetım yapılsa bunlar olmalımı yoksa daha zamanı varmı? birde teb'in yayınladıgı bır risk analizi var her yerde karsıma cıkan acaba onu kendımıze ornek almalımıyız? birde sadece eczacının kendi imzası bulunması yeterlimi yoksa bende imzalamalımıyım? tecrübeli arkadaşlar yol gösterirse cok mutlu olucam. şimdide teşekkurler....
  2. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    evet bugün itibari ile elinde olması gerekiyor.bunun için eczanelerin kendi odalarının yayınladığı bir checklist olması gerekiyordu oradan faydalanabilirsiniz....
  3. sehnazadirnazli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim fatma hanım peki benim imzam gerekiyormu?
  4. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    işveren yapar veya yaptırır diyor ister atın ister atmayın kendi takdiriniz zaten ablanızmış:)
  5. sehnazadirnazli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tekrar teşekkürler