1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Egitim suresi?

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve saidmr tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. saidmr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba arkadaşlar, 530 çalışanı olan az tehlikeli bir iş yerinde çalışana verilecek eğitim süresi nasıl hesaplanır? Kişi başına yıllık 8 saat mi veya aylık 10 dk mi nedir yani ?
  2. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    10 dakika eğitime nasıl bi hesapla ulaştın anlamadım, kişi başı 8er saat eğitim vereceksin yılda.
  3. saidmr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Çok teşekkürler cevap için 10 dk yonetmelikte yazıyor ayda en az 10 dk diye
  4. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hangi madde, hangi yönetmelik baktım bulamadımda
  5. saidmr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Şu iş uzmanlarinin çalışma süreleri ile alakali yonetmelikte kafam karisti
  6. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yok o kişi başı çalışma süresi olarak hesaplanıyor , yani 530*10=5300 dakika 5300/60=88.3 saat
    88.3 saat sizin o şirkette bir aylık çalışma süreniz, bu sizi yanıltmasın.
  7. saidmr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Anladım çok tekler