1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ek 2 mi ek 7 mi ? ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu

Konusu 'Forum Yardım' forumundadır ve Yasemin Bay tarafından 23 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Yasemin Bay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    11981
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar bilindiği üzere 08.02.2013 de agır ve tehlikeli işler yönetmeliği kaldırıldı bu yönetmeliğin ek 2 si ağır ve tehlikeli işlerde çalışacaklara ait işe giriş /periyodik muayene formu kaldırılıp yerine iş giriş periyodik muayene formu ek 7 olarak değiştiği söyleniyor bu konuda bilgisi olan var mı ben bakanlığın sayfasına baktım çok net bilgi sahibi olamadım lakin bir kaç forum sayfasında bu konudan bahsediliyor bu konu hakkında yardım ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aynı rapor taslağı kullanılmaktadır fakat bu rapor ile alakalı tebliği yakında yayınlanır diye düşünüyorum.