1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ek iş olarak isg uzmanlığı ?

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve cemil bey tarafından 6 Ekim 2016 başlatılmıştır.

 1. cemil bey İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  merhabalar. ben yeni mezun makine mühendisiyim. çalışıyorum işimden memnunum. boş vaktımde var. yuksek lısansa başlayıp isg uzmanı olmaya karar verdim. yarın başvuruda son gün


  sorum şu:

  ben şuan çalıştıgım işyerinde tam zamanlı çalışmaya devam edip ayriyeten iki üç iş yeri bağlayıp (sülalece sanayiciyiz işyeri bağlamam zor olmaz) isg uzmanlığı yapabilir miyim ? etik açısından bu bir sorun olur mu? her ne kadar ücret ikinci planda olsa da malum geçinmek zorundayız. bunun bana getirisi ne olur ?

  riskine değer mi?
 2. Ömür Bugün İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  98137
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Merhaba, riskine değmez :)