1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ekmek pişirim fırınları

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Hakan Miçoglu tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. yeni konu açamadığım için buraya yazmaktayım;Tüm müslüman ailesinin Kadir Gecesini tebrik ederim.
 2. Samet Özonur İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  39691
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar biliyorum bana epey bir laf edeceksiniz ama sormak zorundayım çünkü bilmiyorum, öğrenmekte ayıp değil hani o yüzden soruma geçmek istiyorum .Ben bir fırından teklif aldım gel risk analizimiz yap diye, bakın şunu baştan söyleyeyim şimdiye kadar hiç bir iş yerinde risk analizi yapmadım. Arkadaşlar sağolsunlar risk analizi örneklerini vermişler lakin ben bunları doldurduktan sonra herhangi bir işlem yapacakmıyım yani bu hazırlanan raporları çsgb yada herhangi bir yere göndermem gerekiyor mu? Kısacası baştan sona kadar ne yapmam gerektiğini birisi kısaca anlatırsa müteşekkir olurum. Şimdiden iyi çalışmalar.
 3. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  37748
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Risk değerlendirmesi yapılacak, sertifika numaranız, bilgileriniz ve imzanız bulunacak, işveren de imzalayacak, tüm sayfalar paraflanacak, işyerinde kalacak. Bir yere gönderilmeyecek. Risk değerlendirmesi ekip ile yapılır. İşyerini ve çalışma yöntemlerini size anlatan birileri olsun. Sorular da sorun.
 4. Samet Özonur İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  39691
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Kürşat bey çok çok çok teşekkür ederim, bir sorum daha olacak sadece risk değerlendirmesi için isg katipten bir sözleşme falan gönderilmesi gerekiyor mu?