1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eleştirileriniz ?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Herkese merhabalar arkadaşlar sizlerden ricam bu başlık altında bizleri eleştirmenizdir. Eleştirileriniz doğrultusunda site faaliyetlerine yön vermeye çalışacağım. Her eleştiride söyleneni gerçekleştiremeyebiliriz ama ne kadar ilerlersek o kadar iyi olur hepimiz için. Lütfen gördüğünüz keşke şöyle olsa dediğiniz eleştirilerinizi bekliyorum.
  2. Serkan Angıl İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48419
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    teşekkürler öncelikle ..paylaşımlarınız bizlere ışık tutuyor ve bilgilendiriyor... aradığımız bilgiye ulaşmak adına bilgi arşivi veya kütüphane kısmının düzenlenmesi olabilir diye düşündüm...
  3. Serkan Angıl İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48419
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    evet arama motoru gözümden kaçmış...şimdi gördüm ve aradığımı buldum...teşekkürler fatih bey..
  4. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    küçük bir chat bölümü açabilir miyiz hıh ? anlık iletilerimizi ordan atarık olma mı
  5. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

birebir konuşma var yani karşılıklı sohbet (chat) yapılıyor
  6. Ercan Payçu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kımlerın çevrım ıcı oldugunuı gorebılecegımız bır sey olsa.
  7. Zaten kimlerin çevrimiçi olduğunu görebiliyorsunuz, forum sayfasında sağ tarafta çevrimiçi kişiler bölümü var.
  8. Ercan Payçu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  9. oguzzhann61 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bureau veritas
    isg bazında bu siteyi diğer eşdeğeri sitelere göre daha çok seviyorum biraz daha butik oluşundan belkide . Diğerleri gibi 300 konu başlığı bir anda açılmıyor ancak burdada şöyle bir sorun var gibi bir soru ya da dokümantasyon isteği için konu açıldığında o konu da belki 50 cevap yazılmış görüyorsunuz ama ne sorunuza cevap nede bir paylaşım görüyosunuz genelde sayfa yöneticileri bu konuda yardımcı oluyor. aynı gemideysek biraz daha birbirimie yardımcı olmalıyız derim . iş ilanları yönündende site yetersiz
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

demek ki herşeyi yöneticilerden beklememek lazım :)
  11. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    paylaşım kültürü oluşturmak lazım..bu sitenin reklamı sizsiniz hizmetide sizsiniz..hala kazancımı bu siteye yatırıyorum hobi olmaktan çıktı arkadaş..hardiskleri ve bellekleri açacaz...
  12. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    arkadaşlar, elinize, emeğinize sağlık... siteniz gerçekten çok güzel, hem işlevi, hem güncelliği, hem bilgi, döküman paylaşımı üst düzeyde... teşekkür ederim. benim aklıma gelen bir düzenleme, konu başlığı altındaki yorumları tek satırda özet olarak da görebileceğimiz bir sayfa olsa, oradan ilgili kişiye veya yorumuna tıklayıp içeriğini görebilsek, bir konu hakkındaki yorumlar genellikle 4-5 sayfayı geçtiği için, bu sayfaların açılması uzun sürebiliyor. belki de böyle bir detay zaten var, ben bulamamış olabilirim....
  13. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    değişiklikler ve gelişimler hedef olmalıdır..haber bandı bu işlevi görüyor diye düşünüyorum..