1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eleştirileriniz ?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan Bey ben bunu size aylar öncesinde belirtmiştim değil mi ? ;)
  2. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    herşey 10 numara bence her zaman ki gibi elinize sağlık..
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bu beni satmayan omuzlayan arkadaşlarımın bizzat gerçek ve samimi yaklaşımının ürünüdür..kimsenin beni uyarmasın... amacım hizmet etmektir..iş ilanları yayınlamaya devam ediyorum..anlayan bilir..işkur gidecek mesleki eğitimlerle uğraşacak,iş kur bana karışmadan önce asgari ücretlerimi iyileştirsin..istediğim sosyal aktiviteyi paylaşırım,iş ilanı yayınlamak bir sosyal borçtur benim için..o kadar.
  4. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
  5. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben yazdıklarınızı maalesef anlayamadım, cümlelerin özneleri ile yüklemleri uyumsuz, yarım kalmış çok fazla cümleniz var.
    Hani forumun başına yazmışsınız ya Türkçemizi doğru kullanalım diye, bu sebeple düzeltme ihtiyacı duydum.
    Bende bu uygulamaya karşıyım ama maalesef İşkur bu tür işlerden para kazansın diye durum böyle, yoksa İşkur'un tarafında falan değilim.
    Yayınlama yada yayınlamama hakkı da size aittir ama bu durumda çelişki yaratmamak adına o zaman ilan verilmez/yasaktır yazısını kaldırmalısınız.
  6. egemenucar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    87255
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    serbest
    Sitede kayıtlı uzman yada uzman adayı arkadaşların mezuniyet bölümleri hakkında istatislik bir çalışma var mı acaba? Teşekkürler.
  7. ben diğer bir isg forumunada üyeyim.belki bir temenni...
    1-forumda ücret konularını konuşmayalım.çünkü muhabbet alıp başını gidiyor.
    2-şu sektör için risk analizi varmı...gibi sorulardan lütfen kaçınalım.hatta silelim bu konuları.çünkü insanlar hazırcılığa alışıyorlar.haaa tabiki yardımlaşalım.herkes uygun formattaki bilgileri kütüphaneye koysun.en azından arayan insanlar buradan arayıp bulsunlar.emek vermiş olurlar.
    3-ben chat kısmına karşıyım.sonra kahvehaneye dönüyor ortalık.anlık mesajlaşma sistemimiz zaten var.bence yeterli.
    4-belki iş ilanları kısmı (biliyorum yasak) biraz daha aktif olabilir.ilan yayınlamayalım ama bildiğimiz işleri buradan kapalı olarak duyuralım.belki birine faydamız olur.

selametle.
  8. Fatih bey teşekkürler,
    1-2 haklısınız. kalite olayı çok doğru.
    3-aynı fikirdeyiz
    4-sosyal ağlar derken.öğrenebilirmiyim.faydalanmak istiyorum.