1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Elektrik işleri yapan personel

Konusu 'Elektrik İşleri ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve mesut yüksel tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. mesut yüksel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Değerli arkadaşlarım öncelikle merhaba,
    hizmet verdiğim bir firmamda elektrik ile ilgili her türlü işler yaptırılan,kazan dairesinin sorunları ile ilgilenen bir eleman var.eleman ilkokul mezunu daha önce elektrik işi yapmış ancak merdiven altı yani bu işi yaptığına dair hiç bir belge yok .biz bu elemana hangi tür bir belge aldırabiliriz veya elektrik işlerini dışarıdan belgeli elektrik ustasına mı yaptırmamız gerekir yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  2. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Hüseyin Ökelek hocam sen bu belgeler konusunda daha bilgilisin..

Benim bildiğim ya meslek lisesi mezunu oalcak yada kalfalık ustalık belgesi oalcak.. Meslek lisaelerinde fark modül eğitimi veriliyor. Dışarıodan belgeli bir ustaya bu işi yaptırmanız daha doğru.. Şimdi bu kişiyi elektrik çarpsa büyük hukuki sorumluuğunuz olur.
  3. serpil havaoğlu Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    84390
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sem OSGB
    İlkokul ve ortaokul mezunları da mesleki yeterlilik belgesi alabilirler. Mesleki yeterlilik belgesi için eğitim kuruluşlarından belli bir süre eğitim almak ve bunun sonunda sınava girip geçmek gerekir. İşkurdan bilgi alabilirsiniz.