1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Elektrik odası belediye ve iş yeri trafosu ile aynı duvarı paylaşıyor. aşırı statik elektrik.

Konusu 'Denetim Fotoğrafları,Önlem ve Tavsiyeler' forumundadır ve Abdurrahman PEHLİVAN tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. Abdurrahman PEHLİVAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  50345
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Elektrik odası belediye ve iş yeri trafosu ile aynı duvarı paylaşıyor. Kw si çok yüksek bir alan, Elektrik odası denen yer zaten hep büyük panolar la dolu bide yanında ana trafo olunca fabrikanın elektrikçiside hep orda durmak sistemi izlemek zorunda baska oda vermemişler. Adam diyo çok statik elektrik birikiyo hiç biyere tutamıyoruz. Kalp hastası bide bi ara acayip kriz gibi bişey geçirmiş. O odada ne gibi önlemler alınabilir. Tabi ilk bilgisayarı sisteme bağlı pc yi alıp bi uzağında oda yapılması lazım ama genel o kısım için rapor hazırlamam lazım. Bilgisi olanların bilgisine ihtiyacım var.
  Odanın resimleri ekte mevcut. Bi yan duvar ardı ana trafo oluyo

  Ekli Dosyalar: