1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Elinde reklamcı ve tabelacı örnek risk analizi olan var mı?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Hakkı Şengül tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Hakkı Şengül İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    52847
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Giresun Kale Hazır Beton San. Tic. Ltd.Şti.
    elinde reklamcı ve tabelacı risk analizi örneği olan varsa paylaşabilir mi?
  2. cemal karadeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43593
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaş bir tabelacının risk analizini yapamayacaksan bırak yapma bu iş güvenliğini...
  3. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Lütfen böyle düşünmeyelim. bir tane şablon olsun herkes ona göre yeni bi rapor oluştursun kötü mü?
  4. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    arkadaş, yapın verin bana demedi sadece nerden nasıl başlayabilirim yardım istedi. Yapar veya bulursam yüklerim sakinnn olun..