1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Elini torna tezgahına kaptıran işçi..

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve isa kurt tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. isa kurt Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   13,4 KB
   Görüntüleme:
   4.383
 2. Bülent SEZER Çeviri Grubu

  • Çeviri Grubu
  Sertifika Numarası:
  80758
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest
  Zavallı yurdum insanı, söz ve yoruma gerek yok. Ancak bu kadar mı kepaze bir kurtarma yaklaşımı olur pes. Hele son gelenin durumu, sanki tuzağı kurmuş, o tuzaktan kurtulmuş bir ava bakar ve davranır gibi. Hani acil durdurma, ıvır zıvır. Vatandaş çıkmış aynayla uğraşıyor, hakikaten yazık. İşçi arkadaş bu görüntüleri kendi izliyorsa daha da kahroluyor dur eminim... Büyük geçmiş olsun ama kime?
 3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Allah korumuş.
  O olaydan tek parça halinde çıkmış en azından.
  Bu arada haber müziği de ne öyle ya. Daha müziği duyar duymaz gerilmeye başladım. :D