1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Emir'in Yolu 69.Bölüm - Emir İnşaat Ustaları İle Ne Yapıyor?

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve isgforum tarafından 29 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. isgforum İSGforum Üyesi

 2. isgforum İSGforum Üyesi

  Emirin çalışmış olduğu yerdeki İş Sağlığı ve güvenliği uygunsuzları nelerdir arkadaşlar?devlet iş güvenliğine özendirici spot filmler çekene kadar reklam ve filmlerde kötü örneklemeler yada gülünecek halimizi ortaya koyan görüntüler devam etmektedir.
 3. bayramali İSGforum Üyesi

  al bitane daha emir inşaatlarda çalışıyo..bir bakıma türkiyenin güncel haline tercüman oluyo..ama bir yandan da iş güvenliğine kötü örnekleme..
 4. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  hahah ilahi çok doğru bir tespit .. teşekkürler