1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Emniyetli sürüş nedir?

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Taner Karaçaylı tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Hat Boru
  Emniyetli Sürüş nedir? Daha dikkatli nasıl araç kullanılır? Özellikle bu konularda çalışma yapan arkadaşlar için döküman ekteki gibidir.

  Ekli Dosyalar:

 2. ibrahim5559 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sağol Taner.
 3. Odatesi İSGforum Üyesi

  trafik kazalarının da iş kazası kapsamına girdiğini biliyoruz. Yalnız yargıtayın vermiş olduğu kararlar biraz kafa karıştırıcı mesala işçinin servis beklerken geçen süre de ulaşımdan sayılıp bu arada kaza yaşarsa iş kazası olarak değerlendiriyor ama servisi bekleme yerine giderken geçirirse iş kazası değil diyor. aşağıdaki soru da bunla alakkalı:http://www.recepguner.com/wp/index.php/soru2/
 4. Serap Güvendi İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman