1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Emo istanbul şubesi::iş güvenliği uzmanlari buluşmasi-28 mart cumartesi

Konusu 'Panel,Sempozyum ve Kongre' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  "Sağlıklı ve güvenli çalışma sahaları için, güvenceli bir çalışma hayatı için siz değerli meslektaşlarımızı bu buluşmaya çağırıyoruz. Bu buluşmada kürsü iş güvenliği uzmanı üyelerimizin... Birlikte konuşacağız, birlikte tartışacağız. Forum Bilgileri Tarih : 28 Mart 2015 Cumartesi Saat : 15:00 Yer : EMO İstanbul Şubesi Alaettin Anahtarcı Konferans Salonu - Beşiktaş  [​IMG]

  İş güvenliği uzmanları madenlerde, şantiyelerde, iş yerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak, iş kazalarını önlemekle yükümlü.

  Sorumluluk büyük olsa da, iş güvenliği uzmanları patronlar karşısında bu sorumlulukları yerine getirecek güvence olmadan, düşük ücretlerle, sosyal güvenceden yoksun çalışma şartlarıyla karşı karşıya kalıyor. Üstelik iş kazalarından sorumlu tutuluyor, yargılanıyor, tutuklanıyor.

  İş güvenliği uzmanı mühendislerin, mesleki riskleri ve sorumlulukları gözetilerek güvenceli bir biçimde çalışmaları için buluşuyoruz.

  Sağlıklı ve güvenli çalışma sahaları için, güvenceli bir çalışma hayatı için siz değerli meslektaşlarımızı bu buluşmaya çağırıyoruz. Bu buluşmada kürsü iş güvenliği uzmanı üyelerimizin, birlikte konuşacağız, birlikte tartışacağız.

  Forum Bilgileri  Tarih : 28 Mart 2015 Cumartesi
  Saat : 15:00
  Yer : EMO İstanbul Şubesi Alaettin Anahtarcı Konferans Salonu - Beşiktaş

  Kaynak: EMO
 2. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  136662
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Çetin Akademi


  İş güvenliği uzmanı mühendislerin, mesleki riskleri ve sorumlulukları gözetilerek güvenceli bir biçimde çalışmaları için buluşuyoruz.
  İş güvenliği uzmanının yaşadığı problemleri dile getirmek ve çözüm önerileri sunarak üst makamlara ses duyurmak ise amaç çok iyi ve güzel ama bu problemler sadece MÜHENDİS kökenli İş Güvenliği Uzmanlarını kapsıyorsa ki öyle yazıyor, kusura bakmayın ama daha kendi içimizde bir olamıyorken dışarıya karşı DİK DURUŞ sergilenemez. tabirlere dikkat etmek gerek diye düşünüyorum. Amacım da gereksiz tartışma çıkarmak değil, sadece şunu belirtmek istiyorum; AYNI GEMİNİN İÇİNDEYİZ, batarsak hep beraber batarız...
 3. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman


  Arkadaşım bu etkinlik emo'nun kendi iç Etkinliği kendi Üyelerine çağrı yaparken bu dili kullanmak zorunda.
  Fakat TMMOB içinde iş güvenliği mühendisi kavramı hakim durumda bunu inkar etmiyorum. Bizler bazı oda Yöneticileri örneğin maden'de tüm uzmanları kapsayacak dil kullanmaya çalışıyoUzmanların hepsi için mücadele etmeye çalışıyoruz. Nisan Ayında bütün uzmanları kapsayan daha geniş Bir çalıştay daha yapmayı düşünüyoruz.