1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

emsey mobil ortak sağlık güvenlik birimi

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve özgetuzlusu tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. özgetuzlusu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Alanında yetkin İşyeri Hekimlerimiz ve İş Güvenliği Uzmanlarımızla profesyonel anlamda “İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğihizmetlerini size getiriyoruz..

Anadolu yakasının en büyük özel hastanesi EMSEY HOSPITAL’ın tüm hizmetlerini de kapsayan geniş bir yelpazede hizmet verebilen firmamız, alanında en kaliteli hizmeti yanı başınıza getirmektedir. Çalışanlarınızın sağlığı ve iş güvenliğinizigönül rahatlığıyla bize emanet edebilirisiniz...
  2. isgforum İSGforum Üyesi

Firma Tanıtım:
    Tel:
    Fax:
    Adres:
    Ünvan:
    Firma Broşür:
    Web Adres:
  3. özgetuzlusu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ]Firma Tanıtım:EMSEY MOBİL ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ