1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

En az 1500 prim günü olan,c belgeli isg uzmanları hk.

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 10 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ohhhhh beeeee !
    Hayırlı olsun .
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Ekim 2013 ---
    C olanlar 1500 prim günü olanlar , B ye çalışmaya başlayalım değil mi artık ?
    Bu arada şimdiden soralım o zaman, sınava direk sınav parası yatırarak gireceğiz değil mi ? İkincisi B sınıfı için ders notları yeteri kadar yok gördüğüm kadarıyla,ne yapacağız ?
  2. Süleyman Güneş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34575
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    hayırlı olsun .artık kesinleşti

Ekli Dosyalar:

3. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    rg de yayınlandı
  4. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Hayırlı olsun... :)
  5. Süleyman Güneş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34575
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman

teşekkür ederim nurdan hanım.Bir A güvenliği uzmanın bu olaya sevinip ii dilekte bulunması ayrı bir örnek teşkil etmeli.
    sizin tecrübe ve birikiminizden faydalanmak isteriz.
  6. es55061 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ezel hanım hayırlı olsun kaç gün priminiz var
  7. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Pirim değil de çalışma süreleri neredeyse yarıya inmis hekim yönetmeliği gibi olmuş yokluk neler yaptiriyor :)
  8. Tehlikeli ve aztehlikeli sınıfta 1500-2000 çalışanı olan fazla işyeri yok Tam zamanlı uzman çalıştırma zorunluluğu kalmış gibi birşey olmuş.
  9. Deniz Devrim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    2000 kişi çalıştıran az tehlikeli işletme kaç tanedir acaba
  10. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayırlı olun herkese
  11. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    EEE şimdi primlerin 4A 4B 4C hangisi dahil onu nasıl öğreneceğiz. Birde başvuru tarihi itibari ile demek sınava başvuru tarihi mi demek.
  12. servey İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar bişey soracağım benim günüm eylül dahil 1445 günüm var, sınav aralıkta benim günüm kasımda doluyor girebilcek myim?nasıl öğreneceğim???
  13. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Servey kardeşim, eylül dahil 1445 ise Ekimden 30 yaz, 1475 yapar. Ancak Aralık taki sınav başvurusu Kasım ayında yapılırsa senin iş olmaz. Ancak bende de aynı durum var. Sen Aralık sınavına girme, 2014 yılında yapılacak ilk sınava başvuru yap. Bu kez prim günün zaten dolmuş olacak. Şöyle bir soru sormak lazım. Başvuru tarihi itibari ile diyor. Örneğin ben Aralık taki sınava başvuru yaparsam prim günüm B ye yetiyor. Ancak 2014 yılında yapılacak ilk sınava başvuruda bulunursam bu kezde prim günü A ya yetiyor.
  14. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar neden sadece prim günlerine bakıyorsunuz, tuğla gibi bir yönetmelik değişikliği var sindire sindire okuyun, iş güvenliği uzmanlığını nasıl yerden yere vurduklarını, ayağa düşürdüklerini göreceksiniz... Hiç sevinmeyin B oldum A oldum diye...
  15. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Deniz kardeşim Atatürk Üniversitesinde İş Güvenliği açık öğretim bölümü açıldı. Okula gitmeden staj görmeden 2 yılda bölüm bitirip sınava girecekler. Geçen gün hanım ne dese beğenirsiniz.Bende bu bölümü okumak istiyorum nasıl olsa açıktan. 2 yıl sonra sınava girerim, prim günüm zaten 4000 gün. Sen uğraş didin. Olay benim için o an bitmişti zaten.
  16. okncivil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İyigünler. 1250 gün mühendis olarak sigorta pirim günüm var. Sigorta önceside 600 gün bağkur prim günüm var. Soru belli.. Sınava girebilirmiyim..:)
  17. servey İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    umutözcan arkadaşım teşekkür ederim cevabın için ben de oyle olur diye tahmin ediyorum. ikinci sınava girelim bakalım ne olacak. belki kaldırırlar sınavı bakarsın...
  18. Tüh be...Benimde 2900 günüm vardı. 100 gün sabretseydiniz ya arkadaş :) Ne ise nasip değilmiş. Şimdi birşey sormak istiyorum bu alınanan kararla benim toplam 2 hakkımmı var. Yani 2 kere girip başarılı olamassam hakkımı tamamiyle kaybetmişmi oluyorum. Yoksa bu mevzu her yıl en fazla 2 kere girebileceğim anlamınamı geliyor ?
  19. servey İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    uyuyoruz uyanıyoruz herşey değişiyor ülkede...
  20. Erhan ŞENTÜRK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar şöyle bir durum olabilir mi:) iki sınav hakkı verildi . 1800 Prim gün sayısının üstünde olanlar önce ilk sınavda B yi alıp, prim gün sayısıyla tekrar sınava girip A 'yı alabilir mi:D