1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Endüstriyel kimyasalların toptan ticareti (anilin matbaa mürekkebi kimyasal yapıştırıcı havai fişek)

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Filiz orhan tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Filiz orhan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Endüstriyel kimyasalların toptan ticareti (anilin matbaa mürekkebi kimyasal yapıştırıcı havai fişek) yapan firmaya risk analiz örneği varmı
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar örnek çok,form ve de dökümantasyon..ben o dediğiniz yerlerin risk analizinde kopyalanamaz firmaya özeldir damgası vuruyorum..risk analizi örneği deyince ben firmamın risk analizini burda yayınlarsam suç unsuru olur..neden iki resim atıp yorumlar almıyorsunuz..neden tehlike ve risk yönetimi için fikir almıyorsunuz..Ben istediklerinizin alayı var ama firmaya özel gecelerimi verdim hatta nelerimi vermedim ki.niye paylaşacam sitede o kadar çok örnek analiz,form ve dökümantasyon varki.açılan konuya bakıyorum sen yaptıysan ver bana bende iki kopy pas yapam para kazanam algısı oluşuyor bende..