1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Endüstriyel toz emici sistemler

Konusu 'Kapalı Alanlarda Çalışma ve Emniyet' forumundadır ve akanda tarafından 3 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. akanda İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar tozlu çalışma ortamında tozu gidermek amaçlı toz emici sistemleri araştırıyorum.Bilgisi veya yorumu olan varsa yazarsa memnun olurum.Partikül boyutu 50-100 mikron arası.
  2. wet-seperatör denilen bir sistem var. bende alüminyum tozu olan bir ortamda çalışıyorum. risk analizinde belirttim bu durumu.geçen devreye aldık sistemi.çok güzel çalışıyor.büyük oranda sıfırladık sorunu. tozu havalandırma sistemi ile lokal olarak noktalardan topluyor.(genel toplama da yapabilir, farketmez) sonra su ile karıştırıp, zaman içinde çamur gibi kıvamlaşan tozu depoluyor.sonra siz de bunu bertaraf ediyor.firma ve şehir ismi verirseniz bu konuda çalışan bir firmayı size yönlendirebilirim.
  3. akanda İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Öncelikle çok teşekkür ederim.Balıkesirde bir firmadayım.
  4. ok.mail adresiniz varsa firmaya bilgilerinizi ileteyim ulaşsınlar size.özelden mesaj atabilirsiniz.