1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Erdoğan'a 'madenci' tablosu hediye ettiler !!!!!!!!!!!!!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a TBMM'deki konuşmasının ardından madencilerle birlikte görüldüğü bir tablo hediye edildi.

  [​IMG]

  Radikal.com.tr - Başbakan Erdoğan haftalık grup toplantısında Ak Parti grup salonunu dolduran milletvekilleri ve partililere seslendi. Grup konuşmasının ardından Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinden gelen AK Parti İl Teşkilatı Gençlik ve Kadın kolları temsilcileri ile Tunçbilek Belde Başkanı Ayhan Aşkın, Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu ile beraber kürsüye geldiler. Başkan Aşkın, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın daha önce gelip madencilerle çektirdiği fotoğrafın resmedildiği tabloyu hediye etti. Erdoğan ve beraberindekiler tabloyla poz verdi. Erdoğan 2008 tarihinde Zonguldak Kozlu'da bir kömür madenine inmişti.

  Yunus'un tablosu

  2012 Temmuz'unda da Başbakan Erdoğan'a Ak Parti Van İl Kongresi'nde depremin simgesi olan Yunus Geray'ın fotoğrafı verilmişti.
  [​IMG]

  Kaynak: radikal.com.tr
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Mayıs 2014 ---
  bu haberi yazarken bile utandım. kelimeler artık çıkmıyor boğazdan! yazık hemde çok!
  lanet olsun bir "insanın" karizmasını 301 insanı canından daha üstün görenlere!