1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Erzurum da iş aramaktayım ...

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Elif25 tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    Merhabalar bende iş sağlığı ve iş güvenliği mezunuyum c sınıfı uzmanlık belgesinden geçer not aldım erzurum da iş aramaktayım ...
  2. nesrin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Elif25;
    Erzurum'da faaliyet gösteren iki adet osgb var. Buhara ve Erzurum Osgb. bu firmalarla iletişime geçmeni tavsiye ederim, uzman ihtiyacı olabilir.
  3. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    arkadaşları yönlendirmede ilk akla gelen neden OSGB oluyor acaba merak ediyorum.
  4. nesrin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sizinde bildiginiz is ilanı varsa paylaşın elif25 le
  5. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    Çok teşekkür ederim sınavı başarıyla geçtim yalnız hala iş bulamadım bu osgb leri bilmiyorum bana bu konu da yardımcı olursanız sevinirim
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Haziran 2013 ---
    Erzurum da başka bildiğiniz iş varsa da çalışabilirim