1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Erzurum'da çığ faciası!

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 7 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Ölü ve mahsur kalanlar var..

  Erzurum-Bingöl Karayolu'nun Çat ilçesi yakınlarındaki Kirişli geçidinde kar temizleme çalışmalarına katılan kepçe çığ altında kaldı. Yaklaşık 3.5 saat süren uzun çalışmanın ardından çığ altında kalan kepçe operatörü Muammer Yalçın'ın cesedine ulaşılabildi.

  MAHSUR KALANLAR VAR
  Çığ nedeniyle Karayolları ekipleri de mahsur kaldı.Erzurum-Ağrı Karayolu'nun Saç Dağı bölgesinde ise çok sayıda araçta aralarında Ağrı Üniversitesi öğretim görevlilerinin de bulunduğu yaklaşık 50 kişimahsur kaldı. Erzurum-Bingöl, Erzurum-Muş,Erzurum-Ağrı, Erzurum-Artvin, Çelikhan-Adıyaman ve Çelikhan-Malatya, Van-Tatvan, Yüksekova-Şemdinli, Şemdinli-Derecik, Van-Bahçesaray, Hakkari-Çukurca-Şırnak karayolları ile binlerce köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.


  Orkun ÇİZMELİ / ERZURUM (AHT)