1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Eskişehir'de bir osgb'nin uzmana verdiği maaş!!! ayıp!

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve Orçun Yıldırım tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  sn Günel yazılı bir durum varmı sözler havada asılı kalabiliyor bazen.
 2. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ben 1000 TLyi kabul etmem, verdiğim örneğe bakarsan küçük iller için 2000den büyük şehirlerde fazlasından bahsettim,, saldırmadan önce oku!

  ben mühendislik yaparken de 1000 tlnin çok çok fazlasını alıyordum. Konu benim özelimde değil.

  mühendislerin küçük illerde 1000tlden başladığını mı sanıyorsun?? Ortalık asgeri ücretle çalışan mühendis dolu. Git bir su ürünleri mühendisi ile konuş bakalım sizin orada kaç paraya iş bulabilir? ya da fizik mezunu bir arkadaşa sor bakalım 1000tl bile olsa kendi branşında işe yerleşebilmiş mi?

  maaş il il değişir, yaşam şartları farklıdır, 1000 lira yeterli demiyorum ama kendini istanbulda yaşan bir uzmanın alacağı rakamlarla karşılaştırma.
 3. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman

  Arkadaşım sen niye rahatsız oldun bu durumdan ben onu anlamadım?
  her bölge böyle değil ama burada tecrübesiz uzmanların aldıkları maaşlar zaten hep o civarda 1750den aşağı alanını görmedim, ya da 1000 alıp saat üzerinden komisyon alırlar, o zaman tam süre çalıştığında 2000i zaten geçer.

  zaten piyasa altında vermeyecek, orası vermezse çıkar gider başka yere, bu kadar basit, o sürede öğrendiği de yanına kar kalır.
 4. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  benim rahatsız olacak bir tarafım yok keşke 2000 değilde 3000-4000 alsın ama osgb işverenlerin düşünce biraz idare edim bunu yollar yenisini alırız hesabı
 5. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46434
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ben bunu yapıyorum :)
 6. ecem söğütlü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bahsettigim firmanin adi esen osgb