1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Etil alkol ve esanstan ellerim egzama oldu..

Konusu 'Meslek Hastalıkları,Tanı ve Bildirimleri' forumundadır ve Baran Aydemir tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14829
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  kozmetik sektöründe parfüm yapımında çalışıyorum.etil alkol ve esanstan ellerim egzama oldu...önerebileceğiniz bir eldiven türü var mı?yardımcı olursanız sevinirim.özellikle iş yeri hekimi arkadaşların tavsiyesini bekliyorum
 2. Serkan Kafadar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  özel bir eldiven türü bildiğim yok ama şöyle yapabilirsiniz. naylon şeffaf eldiven üzerine steril olmayan ameliyat eldivenlerinden giyebilirsiniz. hatta naylon eldiven sayısıı 2 bile olabilir.
 3. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  kimyasallarla kullanım için tıpkı doktor eldiveni gibi ince kauçuk mavi eldivenler var. onlardan kullanmanız gerekiyor.
 4. Erhan ŞENTÜRK İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Nitril veya polivinil klorür malzemeden standartlara uygun eldiven kullanılabilir ( EN 420 VE EN 388 ) tabiki CE serfitikalı olacak.
 5. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi