1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Fabrika bekçisi sağlık raporu

Konusu 'İşe Giriş ve Periyodik Muayeneler' forumundadır ve Cihan Yılmaz tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32596
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sünpor Isı Yalıtım
  Arkadaşlar merhaba ,

  Henüz faaliyete geçmemiş ama yakın zamanda faaliyete geçecek fabrikamızda Bekçi çalıştıyoruz. Bekçiden işe giriş ile ilgili alacağım evrakları istedim ancak sağlık raporunu nasıl almam gerekir bu konuda tıkandım. Acaba bu hususta yol gösterebilecek arkadaşım var mı ? Ocak tan sonra işyei hekimliği hizmeti almaya başlayacağımızdan biraz yönetmelik karıştırdım ama bulamadım :/
 2. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  67025
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  herhangibi bir osgb den alabilir.
 3. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32596
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sünpor Isı Yalıtım
  Gece bekçiliği yapacak bu arkadaş , ve daha önce kalp ameliyatı geçirmiş. Stent takılmış. Bu durumda Ek-2 de belirtilen sağlık koşullarını sağlamadığından sanırım çalıştıramıyoruz ..!