1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Fabrika güvenlik - bekçi eğitim sunumu

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Cihan Yılmaz tarafından 5 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım
    Arkadaşlar Merhaba ,

Çalışmış olduğum firma da , gece ve gündüz olmak üzere emekli ve senelerdir bekçilik(güvenlik) görevi yürüten 3 çalışma arkadaşımız var. Arkadaşlara güvenlik (özel) ile ilgili bir sunum hazırlamak ve eğitime tabi tutmak istiyorum. Buna benzer bir çalışma yapan arkadaşlarımız var mı acaba , ? Yol gösterici olması anlamında yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla
  2. MUstafa29 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hocam böyle bir eğitim hazırladınızmı hazırlamışsanız paylaşırmısınız ? bende aynı konu üzerind eisg eğitim vermek istiyorum.