1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Fake profili olan üyelere dikkat!!

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve M.Serkan Balkan tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    Merhabalar,

Fake profile sahip olan arkadaşlara dikkat edin. Size önce sözleriyle tahrik edip sonra siz sinirlenip; tahrik, tehdit veya hakaret gibi sözler söylerseniz hakkınızda benim gibi dava yiyebilirsiniz(Ben tahrik tehdit veya hakaret etmeme rağmen). Burdaki bir ..... kişisi bu şekilde bana dava açmış durumdadır. Siteden bakıp kimin olduğunu bulabilirsiniz. Resmi kendisi ama ismi bile kendisine ait değil.
    Bunu neden söylüyorum çünkü o size hareket ettiğinde veya tehdit ettiğin de siz onun hakkında dava açamıyorsunuz. Bunun nedeni;ne adına, ne soyadını, ne şirketine veya telefon numarasına ulaşamazken o size istediği gibi ulaşabiliyor.
    Site yöneticinden ricam bu tarz insanları BLOKlamasıdır. Çünkü bu tarz insanların amacı paylaşımdan çok insanları tahrik edip eğlenmektir.!

Syg,
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bilgilendirme için Teşekkür ederiz.. @M.Serkan Balkan bu husus dikkate alınmıştır..